Union Medikal

UNİON Medical Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’de bulunan ve mevcut en iyi tekstil ve kimya fabrikaları ile çalışan firmamız yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda tıbbi güvenlik malzemeleri tedariği konusunda uzmanlaşmıştır. COVID-19 salgınından sonra Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Danimarka ve Yunanistan’a ihracat yaptık.

Türkiye’de büyük firmalara ve turistik tesislere tedarik sağlamakta, ayrıca danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda doğrudan Avrupa Birliği ve FDA normlarına sahip ürünlerin üretiminde danışmanlık ve tedarik hizmetlerini en kısa sürede vermeye devam ediyoruz. Sizler için özel olarak üretilen ürünlerimizin tamamı tüm sağlık ve hijyen önlemleri alınarak hazırlanmaktadır. İstenilen ürünler, yapılacak sözleşmelerde belirtilen sürelere göre zamanında üretilir ve tarafınıza teslim edilir. Ürünlerimiz kalite ve medikal üretim belgelerine sahip olup tamamı özel testlere tabi tutulur. Ürünlerimizin tamamı AVRUPA BİRLİĞİ ve FDA normlarına uygundur.

Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti DMO üzerinden çeşitli kurum ve sağlık kuruluşlarına yaptığımız 300 bin adetlik cerrahi maske. Günlük 3,000,000 Cerrahi Maske, 200 bine aşkın Cerrahi Önlük, 100 bine aşkın Cerrahi Tulum, 100 bine aşkın Koruyucu Yüz Kalkanı ve 500 bine aşkın Cerrahi Bone hibemizin bütün sağlık çalışanlarımızın ve sağlığın korunması için bize güvenen bütün insanların hizmetine sunduğumuzuda belirtmek isteriz.

Your Shopping cart

Close